Anderson Talisca, Geri Dönüş Planını Açıkladı

Bir dönem Beşiktaş forması giyen Anderson Talisca, geleceğine ilişkin Globo’ya konuştu. Altyapısında yetiştiği Bahia’ya bir gün geri döneceğini söyleyen yıldız futbolcu, kariyerinin en güzel günlerini de Beşiktaş’ta yaşadığını söyledi.

“O GÜNLER GERİDE KALDI”

Beşiktaş’ta kariyerinin en güzel günlerini yaşadığını belirten Talisca, “Ancak o dönem geride bıraktım” dedi.

Suudi Arabistan’da futbolun bu kadar hızlı gelişeceğini tahmin etmediğini belirten Brezilyalı yıldız, “Bugün dünya liglerine bakarsanız Suudi Arabistan Ligi’nin ilk 10 arasında olduğunu görürsünüz. Giderek daha da gelişecek” ifadelerini kullandı.

Cristiano Ronaldo ile olan ilişkisine değinen Talisca, “Çok sakin bir adam. Sahada çok iyi bir ilişkimiz var.” dedi.

“EN BÜYÜK HAYALİM MİLLİ TAKIM FORMASINI GİYMEK”

Brezilya Milli Takımı hedefinden bahseden Talisca, “En büyük hayalim yüksek seviyede devam edip milli takım formasını giymek” şeklinde konuştu.

Jorge Jesus’un kariyerindeki sıçramada büyük bir etkiye sahip olduğunu belirten Brezilyalı futbolcu, “Bahia’dayken biraz daha geride oynuyordum, Jesus benim ne kadar iyi bir bitirici olduğumu gördüğünde Benfica’da beni daha önde oynatmaya başladı. Tüm bunlar kariyerimde büyük bir fark yarattı. Aslında gelişimim için bir dönüm noktası oldu” dedi.

“KARİYERİMİ BAHIA’DA SONLANDIRMAK İSTİYORUM”

Altyapısında yetiştiği Bahia’ya bir gün geri döneceğinin garantisini veren Anderson Talisca sözlerini şöyle tamamladı:

“Bahia beni istemediği sürece bu benim vazgeçmeyeceğim bir şey ancak şu an Brezilya’ya dönmek planlarım arasında yok.

Kariyerimi Bahia’da sonlandırmak zaten düşündüğüm, her zaman kalbimde olan bir şey. Bana kapılarını açtılar. Geri dönüş için matematiksel hesaplara girmiyorum. Kalitesiz bir şekilde bitirmek istemiyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir